Будівництво нового дитсадка та спорткомплексу розпочнуть у 2022 році

4
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім заявив, що будівництво нового дитячого садка та спортивного комплексу у місті розпочнуть вже у 2022 році. Як повідомив губернатор на своїй сторінці у Facebook, зазначені проекти були представлені на Конгресі місцевої та регіональної влади 11 лютого у Харкові.

За його словами, цього року розпочнуться роботи з будівництва нового дитячого садка у мікрорайоні Північний та нового спортивного комплексу за адресою Спортивна, 17, де на сьогоднішній день розташована Миколаївська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Як приклад прогресивних проєктів були представлені два Миколаївських об’єкти – нове будівництво спортивного комплексу Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності по вул. Спортивна, 17 в та нове будівництво дошкільного навчального закладу у мікрорайоні «Північний». Ці проєкти ми почнемо реалізовувати вже в цьому році, — повідомив Віталій Кім.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.