Підтримайте нас

Підтримайте нас, якщо вважаєте нашу робота цінною для вас

Це може бути чашка кави, обід в закладі, можливо чек для вечора п’ятниці або один похід на шопінг. Але для команди ініціативи – це змога далі робити те, що ми започаткували. Розповідати про життя та людей в рідному місті Миколаєві, про нові круті місця, підтримувати кейси малого та середнього бізнесу, ходити разом на культурні заходи, розповідати про етику сучасного життя і багато-багато іншого.

Усі гроші, що будуть надходити, ми плануємо витрачати на виробництво контенту та оплату роботи журналістів “Новин Миколаєва”. Наша мета – створити перше незалежне україномовне інтернет-видання в місті Миколаєві. Чим ми плануємо відрізнятися від існуючих сайтів новин та інших засобів інформації:

  1. Може це звучить дико, але в Миколаєві практично всі сайти російськомовні – ми будемо виключно першим незалежним виданням українською мовою.
  2. Ми за розвиток якісної журналістики, яка має позитивно впливати на суспільство та розвиток міста; тому – ніякої “бульварщини” або “сводок криміналу”, яким “славиться” Миколаїв – нам є про що сказати країні та світу, та є що обговорити, що реально важливо для мешканців міста. При цьому ми хочемо дати можливість кожному
  3. Незалежне та незаполітизоване: проект створений не політичною партією або державою, та він має діяти незалежно від джерел фінансування. Але для цього нам потрібна ваша підтримка. На запуск і підтримку роботи повноцінної редакції ми хочемо збирати щонайменше 100 тисяч гривень. 50, 500 або 5000 гривень від вас мають для нас велике значення.

Знаємо, саме зараз усім непросто. Але якщо триматися купи та допомагати одне одному – може бути трохи простіше. Дякуємо, що читаєш та підтримуєш.

З повагою, 

Андрій Гідулян, ініціатор проекту NM (Новини Миколаєва)

Підтримати