Ганна Замазєєва про головні теми Конгресу місцевої влади

13
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва взяла участь у черговому засіданні Конгресу місцевої влади як заступник голови Палати регіонів Конгресу. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Ганна Замазєєва коротко виклала основні теми, які порушувалися під час дискусії. Серед них чиновниця наголосила на темі національного опору та територіальної оборони, яка дуже актуальна останнім часом.

Взаємодія всіх рівнів влади та повне розуміння своєї відповідальності допоможе побудувати ефективну модель територіальної оборони та національного спротиву. Це надійний тил для нашої професійної армії, яка є основою держави, — переконана Ганна Замазєєва.

За її словами, на конгресі було запропоновано розглянути сили тероборони як комплекс досягнення 4 основних цілей:

  • опанування фондами;
  • завершення проведення рекрутингу;
  • організація належної підготовки;
  • завершення планувань.
Фото: Ганна Замазєєва / Facebook

Також говорили про забезпечення фінансової та енергетичної стабільності – з цього року в Україні стартує програма термомодернізації, яка скорочує споживання газу на 30-40%.

Президентська програма зробить миколаївські громади стійкими і матиме позитивні, а головне, відчутні наслідки — зменшення комунальних платежів за теплоенергію, — каже голова облради.

Так, за перший рік роботи в Україні планується:

  • модернізація 5 тисяч будинків;
  • зменшення енерговитрат на 30%;
  • 170 тисяч нових робочих місць;
  • додаткові надходження до місцевих бюджетів.

На нас чекає історична подія — Україна проведе тест на енергонезалежність: на три дні ми від’єднаємося від енергосистем РФ та Білорусі. Якщо все вдасться, ми об’єднаємо нашу систему з енергосистемою Євросоюзу та приєднаємось до NSI, яке об’єднує 34 країни, – додала Ганна Замазєєва.

Фото: Ганна Замазєєва / Facebook

Вона нагадала, що з метою популяризації можливості термомодернізації у регіоні минулого року Миколаївська облрада підписала Меморандум про співпрацю з Держустановою «Фонд енергоефективності». До цього також приєдналися Миколаївська ОДА, Миколаївська, Вознесенська, Новоодеська міські ради, Олександрівська селищна та Веснянська сільська рада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.