Лукашенко пригрозив, що відправить білоруську армію на Донбас та відріже електроенергію

5
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Лукашенко заявив, що “відріже” Україні постачання електроенергії та ПММ у разі загострення на Донбасі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ не постачатиме Україні паливно-мастильні матеріали та електрику, якщо Київ “ініціює загострення” з Росією чи на Донбасі. Про це він заявив в інтерв’ю російському ЗМІ.

“Небезпека одна: що вони (Україна – ред) зроблять дуже серйозну акцію у напрямку Донецька та Луганська – Донбасу”, – заявив Лукашенко.

За його словами, якщо Київ ініціює загострення з Росією, то буде припинено постачання в Україну паливно-мастильних матеріалів та електрики.

“Хлопці, ви будете божевільними, якщо ви зіткнетеся з Росією і ми будемо не з вами. Ми з Росією відріжемо будь-які постачання не лише ПММ, а й електрики”, – зазначив він.

Раніше Лукашенко заявив, що Захід розуміє, що безперспективно вести війну з Білоруссю, а Україна ніколи не воюватиме, адже війна триватиме максимум три-чотири дні.

Президент Білорусі Лукашенко пригрозив, що відправить білоруську армію на Донбас

лександр Лукашенко заявив, що білоруська та російська армії можуть розпочати спільні бойові дії на сході України, «якщо Київ розпочне війну проти Донбасу».

Про це він сказав в інтерв’ю російському пропагандисту Володимиру Соловйову, пише “РБК”.

Зазначається, що зараз у Республіці Білорусь відбуваються спільні білорусько-російські навчання «Союзна рішучість-2022». Володимир Соловйов запитав у Олександра Лукашенка, як діятиме білоруська армія, «якщо українська влада почне війну проти Донбасу».

Олександр Лукашенко відповів, що армія Білорусі почне діяти «точно, як російська», і додав, що воюватиме Білорусь спільно з Росією.

– Слухайте, що ми тут жарти жартуємо на південному кордоні сьогодні? Але не мені вам пояснювати, – заявив він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.