Миколаївський рапірист – чемпіон України серед юніорів. Збірні Миколаєва – срібні призери

3
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

На доріжках столичного ЦСК ЗСУ відбувся юніорський чемпіонат України з фехтування на рапірах. Традиційно сильно виступили миколаївці. У чоловічій особистій першості перемогу святкував Микита Малиновський. Він не надто вдало виступив у кваліфікації – чотири перемоги у шести поєдинках. Але потім у турах прямого вибуття у нього не було рівних. У півфіналі він здолав киянина Євгена Лазаренка – 15:13. Найнапруженішим виявився фінальний поєдинок із товаришем по миколаївській збірній Єлізаром Дірдою – 15:14. Бронзовим медалістом став ще один вихованець миколаївської школи фехтування Максим Коржовий.

У командній першості у збірної Ніколаєва-1 (Єлізар Дірда, Максим Коржовий, Микита Малиновський, Михайло Гурін) – срібні нагороди. У фіналі у драматичному поєдинку вона поступилася 42:43 збірною Києва-1. Третє місце посіла друга збірна Миколаєва у складі Микити Асташова, Владислава Китаєва, Артема Коржового, Артема Струшляка. У поєдинку за «бронзу» вони перемогли київську команду «Армієць-1» – 45:39.

У змаганні жінок миколаївська рапіристка Марія Сізарєва стала срібним призером, поступившись у фіналі киянці Ользі Сопіт. І в командній першості у збірної Ніколаєва-1 срібні нагороди. Вони вручені Аліні Полозюк, Марії Сізаревій, Ользі Калкутіній, Крістіні Кулік. Команда “Миколаїв-2” замкнула топ-4.

Цей успіх поділяють тренери Лариса Павленко, Маргарита Сопінська, Тетяна Коклюгіна, Ганна Калачова, Ірина Зикова, Ігор Довженко, Олена Гетьманченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.