“Нібулон” оновив річний рекорд з відвантаження сільгосппродукції

2
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Сільськогосподарське підприємство «Нібулон» у 2021 році відвантажило на експорт 5,64 млн тонн сільгосппродукції, що є абсолютним рекордом річного перевалки за час його діяльності. Про це повідомила прес-служба “Нібулону”.

Як зазначається, рекордними стали серпень із показником 700,9 тис. тонн, четвертий квартал – 1,88 млн. тонн та друге півріччя – 3,71 млн. тонн.

Важливою передумовою нарощування показників торгової співпраці в компанії називають рекордний урожай пшениці, кукурудзи та ячменю в Україні у 2021 році, відповідно, на яких і було зосереджено основну увагу компанії.

Від загального обсягу відвантажень ці культури займають понад 90%, решта припадає на ріпак, сою та сорго.

У 2021 році «Нібулон» розширив географію експорту: відвантаження було здійснено до 38 країн — на 6 країн більше порівняно з попереднім роком.

Ключовим імпортером залишається Китай, куди було відвантажено близько 1,5 млн. тонн кукурудзи та ячменю. Друге місце зайняв Єгипет – близько 630 тис. тонн пшениці та кукурудзи. Третє місце – по Індонезії з обсягом 615 тис. тонн. Також у 2021 році відкрито нові напрямки експорту – країни Африки та Азії (Нігерія, Камерун, Гана, Ірак).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.