Очільник управління культури Миколаєва Юрій Любаров звільнився

11
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Начальник управління культури та охорони культурної спадщини Миколаєва Юрій Любаров повідомив, що написав заяву про відставку. Таку заяву він зробив під час вручення нагород «Промінь культури», повідомляє телеканал «МАРТ».

За словами посадовця, у нього минув термін трудового договору.

П’ять років, які я пропрацював із величезним задоволенням, минули. Я тепер займатимусь чимось недалеко від питань культури та мистецтва. А управління продовжить чудово працювати у такому ж складі, — повідомив чиновник.

Зі свого боку мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зазначив, про намір Любарова покинути посаду йому було відомо ще раніше.

Насправді ми так і домовлялися, що він йде мені на допомогу, але не займатиметься цим до кінця життя. Впевнений, що він перебуватиме в орбіті та його таки притягне до нас. Хочу подякувати йому за те, що він задав новий рівень і новий стандарт такої людини, як начальник управління культури, — зазначив міський голова.

Нагадаємо, управління культури Миколаївської міської ради передбачило на 2022 рік майже 239 мільйонів гривень. На думку Юрія Любарова, цієї суми вистачить хіба на підтримку всіх об’єктів в належному стані та виплату заробітних плат і податків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.