Порт «Ольвія» — серед провідних морпортів України

9
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за січень 2022 року вантажообіг морських портів зріс на 49%, порівняно з показником аналогічного періоду 2021 року. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За підсумками місяця майже у всіх портах обсяги перевалки перевищують показники минулого року. Міністр додав, що серед лідерів є порт «Ольвія», який став першим концесійним портом в Україні.

Збільшення ефективності портової інфраструктури — це очікуваний ефект реалізації моделі державно-приватного партнерства. На черзі низка інших концесійних проектів у портовій галузі, що дозволить надалі збільшувати спроможність галузі, – зазначив він.

Нагадаємо, майно державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» і відповідне майно державного підприємства «Адміністрація морських портів України» 1 грудня 2021 року передано в рамках державно-приватного партнерства на 35 років компанії QTerminals Olvia, що входить до групи QTerminals.

20 серпня 2020 року Миколаївський спеціалізований морський порт «Ольвія» офіційно передали в концесію катарської фірмі QTerminals терміном на 35 років.

Також повідомлялось, згідно з угодою концесії катарська фірма QTerminals протягом 5 років інвестує в розвиток Миколаївського спеціалізованого морського порту “Ольвія” 4,5 мільярда гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.