США запросили Китай до умиротворення Росії – у Пекіні назвали політику Москви “законною”

5
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Представник США при ООН закликала Китай приєднатися до переконання Росії розпочати деескалацію навколо України. У Пекіні заявили, що «побоювання Росії – Законні». Про це інформує Nikkei.Asia.

Американський посол в Організації Об’єднаних Націй, до Ради Безпеки входить і Китай, висловила сподівання, що Пекін також впливає через свої дипломатичні канали на Володимира Путіна, щоб не допустити вторгнення в Україну.

– Ми сподіваємося, що китайці зіграють свою роль у тому, щоб спонукати росіян чинити правильно, – пояснила Лінда Томас-Грінфілд.

За її словами, дипломати з Піднебесної регулярно торкаються теми суверенітету різних держав, а отже, повинні заступитися і за Україну.

– Китайці висловлюють серйозне занепокоєння у Раді Безпеки щодо захисту цілісності кордонів та суверенітету держав. Це саме те, що роблять росіяни – вони загрожують цілісності кордону, – додала посол США.

На американську пропозицію швидко зреагував китайський посол ООН Чжан Цзюнь.

– Наш посил послідовний і зрозумілий: вирішуйте будь-які розбіжності дипломатичним шляхом. Припиніть нагнітати напруженість. Слід серйозно зайнятися законними побоюваннями Росії у сфері безпеки, – написав представник Пекіна у своєму Twitter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.