У Миколаєві на Водохреще святили воду та поринали (ФОТО)

1
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

На Водосвяті в Миколаєві встановилася дивовижна погода

Безхмарне небо вранці пофарбоване в блакитний колір, яскраве сонце золотить куполи храмів. Невеликий морозець щипає щоки, а легкий вітерець грає хвилями на миколаївському Йордані.

Від Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці хресною ходою попрямували до Нижньої Набережної ті, хто з Богом у серці. У центрі ходи в оточенні духовенства та сотень парафіян митрополит Миколаївський та Очаківський Пітирим. Хоругві, церковні піснеспіви, посмішки на вустах – все, як у минулі століття, коли вулиця Лягіна, яка приймала Хресну ходу, мала назву Рожественська.

Цього разу городян було трохи менше, ніж звичайно. Багато хто в медичних масках, але від цього пафос та важливість події не зменшилися. Владика Пітірім здійснив чин великого освячення вод на стику річок та лиману. А після молебню окропив одухотворених віруючих святою водою. Потім у йордані почалися традиційні купання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.