У Миколаєві невідомі вкрали металеві урни з «Алеї діаспор»

6
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Невідомі вкрали 5 металевих внутрішніх урн із «Алеї діаспор» у Миколаєві. Про крадіжку повідомив автор проєкту Денис Барашковський на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що зникнення урн помітили вчора, 10 лютого. За його словами, ще місяць тому урни були на місці, про що свідчать фото у ЗМІ.

Бруд та ненависть Миколаєва. Поки мрієш, вигадуєш і твориш щось світле, щось корисне і найголовніше, для всіх, худоби, що займаються очорнінням і руйнуванням, продовжують шкодити всьому місту. Воно (прим.ред. — противник ідеї алеї) замовляє чорнуху, оплачує статті у ЗМІ, бігає прокуратурами, вигадуючи підстави для відкриття провадження, — написав Денис Барашковський.

Фото: Денис Барашковський / Facebook

Він також повідомив, що сьогодні вранці на місці були представники Департаменту ЖКГ і «жахнулися від того, що відбувається». Директор підрядної організації викликав поліцію та написав заяву.

Де межа? Наскільки і як далеко готова зайти скривджена людина у пориві нанести шкоду? Скільки грошей воно готове витратити, оплачуючи бруд у деяких ЗМІ. Але, мабуть, розуміючи, що не приходить потрібний результат, йде вже на порушення кримінального кодексу, когось відправив учинити злочин чи сам потяг. Бог тобі суддя, жалюгідна істота, — обурився Денис Барашковський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.