В обласному госпіталі відкрили сучасний операційний блок

8
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

У Миколаївському обласному клінічному шпиталі ветеранів війни відкрили нове сучасне операційне відділення. Подію приурочили до 33-ї річницю виведення інтернаціональних військ з Афганістану. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

15 лютого Україна вшановуватиме учасників бойових дій на території інших держав та чергову річницю виведення радянських військ з Афганістану. Через проблеми зі здоров’ям чимало ветеранів різних війн проходять реабілітацію в обласному клінічному шпиталі. На знак поваги до учасників бойових дій, їх приїхали відвідати перші особи області та міста.

33 роки тому ми ще були дітьми, але на все життя запам’ятав, коли повертались наші друзі, родичі, знайомі, яке враження вони на нас тоді справили. Ми дуже пишалися знайомством з такими людьми. Я добре пам’ятаю тих, кого знав і хто не повернувся назад, — сказав заступник голови Миколаївської ОДА Микола Марінов звертаючись до присутніх.

Політики та посадовці вручили подарунки пацієнтам шпиталю, а також висловили готовність й надалі підтримувати ветеранські організації.

Ми за госпіталь боролися. Ви пам’ятаєте, як три роки тому коли тільки розпочали медичну реформу, практично було зупинено фінансування лікарні. І наші міські та районі організації буквально з колес завантажували продукти харчування для пацієнтів, — згадує Юрій Соловей, керівник обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів.

Цього ж дня місцева влада презентувала оновлене хірургічне відділення з операційною. Окремий блок в лікарні забезпечений сучасним умовами для якісної роботи медпрацівників, новітнім обладнанням і потужною технічної базою, аби результат медичних послуг, які будуть тут надаватися завжди був на високому рівні.

Були проблеми в госпіталі, тому ми разом взялися. Дякую активній позиції Олени Кузьміної (прим.ред. — в.о. начальника госпіталя). Спочатку ми просто допомогали з харчуванням закладу, далі віришили у міністерстві питання фінансування, аби здійснити це коштом НСЗУ. Потім обласна державна адміністрація підключилася і теж допомогла, — розповів народний депутат Олександр Пасічний.

Виконувачка обов’язків начальника клінічного шпиталю Олена Кузьміна повідомила, ремонт операційного блоку коштував 4 мільйони гривень з обласного бюджету, а обладнання придбали за 7 мільйонів на гроші субвенції народного депутата.

Зі свого боку мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відзначив, що оновлення в лікарні дуже допоможе місту, адже на сьогодні тут проживає чимало очевидців та учасників військових конфліктів, які потребують якісної медицини.

Вже незабаром операційний блок мають запустити у повноцінну експлуатацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.