Зеленський вважає, що в інформпросторі дуже багато новин про вторгнення

7
ПІДПИСАТИСЯ НА ТИЖНЕВИК
Роз'яснюємо, що стоїть за 10 темами тижня та як воно стосується вас. Підпишиться, щоб читати там де вам зручно: в Telegram, Viber, Facebook або Instagram. Або відправимо на електронну пошту.

Президент Володимир Зеленський вважає, що на сьогоднішній день в інформаційному просторі дуже багато інформації щодо ймовірності повномасштабної війни з Росією. Про це він сказав на брифінгу після перегляду тактико-спеціального навчання у Каланчаку на Херсонщині.

“Ми повинні як держава розраховувати на себе перш за все, розраховувати на своїх військових, на своїх громадян, і маємо бути готові будь-якого дня. Я вважаю, що на сьогоднішній день в інформаційному просторі дуже багато інформації про глибоку повномасштабну війну з боку Російської Федерації” , – сказав Зеленський.

Він зазначив, що розуміє, що ці ризики є.

“Якщо є якась у вас чи у якихось людей інформація щодо стовідсоткового вторгнення починаючи з 16-го числа РФ в Україну, давайте будь ласка, нам цю інформацію”, – додав Президент.

Як повідомляли Українськi новини, президент США Джо Байден назвав 16 лютого датою вторгнення Росії в Україну. Про це він заявив під час відеоконференції із лідерами західних країн, Європейського союзу та НАТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Зрада чи перемога?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
ПІДТРИМАЙТЕ НАС
Без вашої підтримки, ми не зможемо розвивати якісну журналістику в нашому місті. Підтримати
Прокоментувати публікацію можно на наших сторінках в Telegram, Facebook або Instagram.